Wejdź w przyszłość przez nasze drzwi!

KD wewnątrz domu


System wewnętrzny składa się z unikalnej mieszanki spoiwa żywicznego EpoStone Clear oraz naturalnych kamieni marmurowych lub rzecznych. Jest to nowoczesny materiał budowlany wykorzystywany nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz pomieszczeń na podłogach, schodach i ścianach. Wyjątkowy wygląd takich powierzchni już na pierwszy rzut oka przykuje uwagę swoją oryginalnością. Istnieje możliwość zastosowania różnych wariantów kolorystycznych oraz gotowych elementów. Dzięki odpowiednim dodatkom można stworzyć całkowicie nowy, interesujący design.

Wykonane powierzchnie odznaczają się nowoczesnym i naturalnym wyglądem. Wyróżniaja się prostą i szybką realizacją, dobrym przewodnictwem cieplnym (ogrzewanie podłogowe), są przeciwpoślizgowe i łatwe w utrzymaniu czystości. Posiadają wysoką wytrzymałość mechaniczną i odznaczają się długą żywotnością. Powierzchnia jest przyjazna dla środowiska naturalnego, nie zawiera nonylofenoli i substancji szkodliwych dla zdrowia.

Typy podłoża: beton, drewno, anhydryt, płytki ceramiczne, wylewka cementowa, metal, stare podłogi epoksydowe, podłoża poliuretanowe.

Powierzchnie Dywany Kamienne TopStone można układać również na świeżo położony, niedojrzały beton (5 dni po betonowaniu) oraz anhydryt (do 2% wilgotności resztkowej). Powierzchnia Dywany Kamienne  TopStone służy także jako warstwa wyrównująca (podłoże nie musi być idealnie płaskie).